Komunikaty techniczne

Kolejny krok w optymalizacji poczty w zenbox.pl

Aktualizacja: Cały proces przebiegł prawidłowo, przełączenie przebiegło sprawnie i wszystko działa zgodnie z planem. Jeśli jednak doświadczają Państwo jakichkolwiek problemów prosimy o niezwłoczny kontakt na kontakt@zenbox.pl bądź pomoc.zenbox.pl – zespół czeka w gotowości.

 

Kontynuacją zmian dotyczących poczty, o których już wcześniej kilka razy informowaliśmy, w nocy z 10 na 11 maja nastąpi przełączenie na nową infrastrukturę wysyłki wiadomości, a więc protokołu SMTP.
Mimo dogłębnie przeprowadzonych testów, gdyby zwrócili Państwo na jakiekolwiek nieprawidłowości podczas wysyłania wiadomości e-mail, prosimy o przesłanie zgłoszenia na kontakt@zenbox.pl lub poprzez pomoc.zenbox.pl co skutkować będzie udzieleniem szybkiej pomocy oraz możliwością dokonania pełnej analizy.

Zmiany związane są jednocześnie z optymalizacją klastra bazy danych zawierającej informacje dotyczące skrzynek, tak więc poza samą optymalizacją mającą na celu przyspieszenie działania i stabilność systemów pocztowych, zwiększy się również poziom bezpieczeństwa.