Informacje

Ukończenie 1 etapu prac nad infrastrukturą poczty

W ostatnich miesiącach realizowaliśmy szereg prac, które były związane z przebudową architektury poczty email. W tym czasie m.in. jeszcze bardziej rozproszyliśmy całość infrastruktury, a także znacznie zwiększyliśmy jej moc. Dzięki temu, znacznie zwiększona została stabilność rozwiązania i wyeliminowaliśmy występujące czasami opóźnienia w dostarczaniu wiadomości.

Ogromną zmianą na plus było wdrożenie rozwiązania SpamExperts, które pomimo początkowej fazy uczenia się filtrów przyniosło bardzo dobre rezultaty i uwolniło Wasze skrzynki od SPAMu. Warto nadmienić, że SpamExperts jest uważany za najlepszy software antyspamowy na świecie, a ich labolatoria badawcze znacznie szybciej wykrywają i reagują na zagrożenia niż powszechnie używane systemu do ochrony przed spamem.

Aby w pełni wykorzystać nowe możliwości, przeprowadziliśmy także wdrożenie Zenbox Web Application Firewall, który ogromnie zmniejszył skalę włamań na nieaktualizowane serwisy Klientów, które w konsekwencji wysyłały spam dołączając do botnetów.

Wiadomości wychodzące z naszych serwerów otrzymują oceny 10/10 i wszystkie powinny bez najmniejszych przeszkód docierać do odbiorców.

Na przyszły rok planujemy realizację kolejnych etapów prac, w wyniku których dokonamy dalszych usprawnień mających na celu zwiększenie wydajności, stabilności oraz zadowolenia z usługi.