Poczta

Lepsze filtrowanie spamu

Korzystając z przycisku SPAM, który pojawił się w ramach poczty webmail pod adresem http://poczta.zenbox.pl mogą Państwo nie tylko oznaczać wiadomości jako spamowe, ale jednocześnie pomagać w budowaniu lepszych filtrów w charakterze globalnym. Czytaj dalej »

Poczta

Kontrola nad spamem

Niezmiernie miło nam poinformować, że po stronie webmaila działającego pod adresem http://poczta.zenbox.pl znajdą państwo teraz dodatkowy przycisk umożliwiający oznaczenie wiadomości jako spamowej lub też gdy w folderze z niechcianymi, znalazła się jakakolwiek niesłusznie oznaczenie, że do takich nie należy. Czytaj dalej »

Informacje

Prace związane z klastrami pocztowymi

Uprzejmie informujemy, że od kilku dni, głównie w stosunku do klastrów s10 oraz s12, zanotowane zostały problemy dotyczące stabilności działania poczty objawiające się trwającymi od kilku do kilkunastu minut problemami z logowaniem się na skrzynki oraz ich spowolnionym działaniem. Sytuacja ta nie miała wpływu na dostarczanie wiadomości, a jedynie mogły pojawić się nieznaczne opóźnienia. Dział administracji podjął stosowne działania, aby zażegnać zaistniałe problemy.

Jednocześnie chcemy poinformować, że dziś w nocy przeprowadzone zostaną prace mające na celu zabezpieczenie przed ponownym wystąpieniem tego typu sytuacji w przyszłości. Przerwa związana z przeprowadzanymi pracami nie powinna trwać dłużej niż kilkanaście minut i nie będą miały wpływu na dostarczenie wiadomości. W ich trakcie utrudnione będzie logowanie się za pośrednictwem klientów e-mail oraz webmaila zenbox pod adresem http://poczta.zenbox.pl.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.