Informacje

Poczta zenbox – zmiany, zmiany

Niedawno dość nieśmiało informowaliśmy z uwagi na cały czas trwające prace o tym, że wdrożeniu podlega nowa infrastruktura obsługująca pocztę. Wiemy doskonale jak ważnym elementem jest dla Was ta usługa, tak więc systematycznie i sukcesywnie staramy się ją ulepszać, tak aby nie tylko działała stabilniej, ale i jej obsługa była szybsza i co za tym idzie, mimo iż wiąże się to często z pracą, przyjemniejsza.

Jakiś czas temu bazując na sygnałach od Was wprowadziliśmy ulepszony system antyspamowy, który wyeliminował jak wynika z naszych informacji bardzo wiele niechcianych wiadomości. Dziś niezmiernie miło nam poinformować, że w czwartek 14 kwietnia, po wielu testach, rozpoczęliśmy wdrożenie na poziomie webmail nowej infrastruktury pocztowej.

Tutaj jak w wypadku każdej zmiany prosimy Was o opinie tj. czy zgodnie z testami jakie wykonaliśmy działanie jest szybsze, czy zwróciliście uwagę na elementy, które powinny zostać poprawione, usprawnione lub przyspieszone. Każdy głos tego typu jest dla nas bardzo ważny, ponieważ nie chcemy działać na zasadzie wprowadzania ulepszeń jedynie pod kątem tego na co zwracamy uwagę sami, ale przede wszystkim Wy, nasi klienci.